AKTÓWKI

Aktówki to niezwykle ważny rodzaj toreb w świecie biznesu. Wszystkie potrzebne dokumenty i notatki powinno trzymać się przy sobie i nigdy z nimi nie rozstawać. Ważne, aby utrzymać porządek we wnętrzu i w razie potrzeby szybko wyszukać daną rzecz. Doskonale zorganizowane w środku aktówki pomogą posegregować rzeczy, a jednocześnie modny, elegancki wygląd sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Wykonanie ze skóry zapewnia doskonałą jakość i wytrzymałość. Oryginalny design w postaci lakierowanej skóry w modny wzór to dodatkowy atut. Aktówka stanie się Twoim nieodzownym elementem garderoby, z nią każde spotkanie biznesowe zakończy się sukcesem.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 9
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel