DR. MARTENS LEGENDA POKOLENIA PUNK

Dr. Martens to uznana i popularna marka obuwia, która narodziła się w 1949 roku. Niemiecki lekarz dr Martens będąc na wypoczynku na nartach w górach doznał kontuzji kostki. To wydarzenie "zainspirowało" go do wynalezienia takiego rodzaju obuwia, które zapobiegałoby wstrząsom stopy. W ten oto sposób powstały pierwsze martensy z poduszką powietrzną na pięcie. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych obuwie Dr. Martens było przede wszystkim nabywane przez subkultury punków i skinheadów.

Martensy kojarzone z subkulturą młodzieżową stały się symbolem wolności. Dziś idea, która przyświecała obuwiu Dr. Martens wciąż pozostaje żywa. Może nawet bardziej niż kiedykolwiek. Nie bój się wyrazić siebie, zerwij z ograniczeniami. Dołącz do grona odważnych ludzi, którzy od lat tworzą historię tej popularnej marki. Buty Dr. Martens są mocne, nadają każdej stylizacji charakteru. Pokaż swój wyjątkowy styl, a martensy staną się Twoim ulubionym obuwiem na co dzień.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 2
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel