ASICS BUTY MĘSKIE

Firma Asics swoją działalność rozpoczęła w 1949 roku. Została założona przez pana Kihachiro Onitsukę w Japonii. Asics to akronim od łacińskiego zwrotu "anima sana in corpore sano" co oznacza "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Z tą sentencją utożsamia się twórca marki, który uważa, że ruch jest potrzebny do szczęścia, a dusza może istnieć jedynie w zdrowym ciele. Dziś Asics wychodzi naprzeciw aktywnym osobom uprawiającym różne dyscypliny. Buty sportowe Asics pomogą w osiąganiu sukcesów i doprowadzą Cię do zwycięstwa.

Poniżej przedstawiamy pełną kolekcję dostępną na naszej stronie. Jak nietrudno się spodziewać, jest to obuwie do biegania z najwyższej półki, imponujące jakością zarówno ze względów czysto estetycznych, jak i z uwagi na technologię wykonania, użyte materiały oraz komfort noszenia. Zapraszamy do przeglądania oferty na naszej stronie - kolekcje są systematycznie uzupełniane.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 9
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel