RIDER BUTY DAMSKIE

Marka Rider miała swój początek w Brazylii w 1986 r. od jednego z największych producentów obuwia na świecie, Grendene. Są tam bardzo popularne i towarzyszą mieszkańcom niemal w każdym aspekcie życia. W 1997 r. trafiły do USA. Do dziś produkty Rider są nadal projektowane i produkowane w całości w Brazylii. Istnienie tej marki jest napędzane przez kulturę, która celebruje aktywny styl życia oraz ducha wolności i wyrażania siebie. Modele Rider rodzą się z pasji Brazylijczyków do życia. Klapki i sandały są postawą, odzwierciedleniem bardziej wyluzowanego stylu i pragnieniem wygody na co dzień.

Starannie zaprojektowane i wytrzymałe buty Rider są dopasowane do Twojej stopy, amortyzują i dostosowują się do każdego kroku. Produkcja odbywa się w jednych z najbardziej przyjaznych dla środowiska zakładach produkcyjnych na świecie. Wybierz brazylijską markę i śmiałym krokiem wejdź w nowy sezon!

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 3
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel