KIMMIDOLL TOREBKI DAMSKIE INSPIROWANE KULTURĄ WSCHODU

Filozofia projektowania Kimmidoll inspirowana jest pięknem natury i otaczającym nas światem, a także inspirującymi wartościami. Zespół projektowy wkłada wiele miłości i troski w każdy projekt Kimmidoll. Motyw z lalką jest inspirowany tradycyjną wschodnią grafiką i współczesną zachodnią symboliką sztuki. Każdy projekt stara się osiągnąć równowagę między dwiema kulturami, aby stworzyć nowoczesne postacie Kimmidoll, które zdobią torebki dostępne w naszej ofercie.

Torebki Kimmidoll wzbogacone tym wyjątkowym motywem, stanowią oryginalny akcent w każdej stylizacji i wyróżniają się. Będą doskonałym uzupełnieniem Twojej garderoby.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 4
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel