IPANEMA BUTY DAMSKIE

Ipanema to zabawna, elegancka i kolorowa brazylijska kolekcja sandałów i klapek, nazwana na cześć jednej z najbardziej egzotycznych i znanych plaż na świecie. Wykorzystując spektakularną nadmorską dzielnicę Ipanema w Rio de Janeiro w Brazylii, jako tło i inspirację, kolekcja obuwia Ipanema jest idealnym połączeniem spokojnego nadmorskiego stylu życia z wyrafinowaniem miejskiego uroku.

Sandały i klapki Ipanema są pożądane ze względu na ich kreatywne i wygodne style wykonane z super miękkiego i trwałego Flexpand 100% plastiku nadającego się do recyklingu. Biorąc pod uwagę środowisko i przyszłość, kolekcja Ipanema jest produkowana przy użyciu co najmniej 30% materiałów pochodzących z recyklingu, podczas gdy 99% wszystkich odpadów fabrycznych jest poddawanych recyklingowi lub ponownie wykorzystywanych.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 7
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel