HOFF BĄDŹ SILNA!

Marka Hoff to niezawodne buty, których nie pomylisz z żadnymi innymi. Firma powstała przede wszystkim z myślą o milionach kobiet, które poszukują połączenia wygody i modnego wyglądu. W każdej kolekcji produkowana jest ograniczona liczba par obuwia, co pozwala zachować ich wyjątkowość. Dzięki niespotykanej podeszwie buty Hoff są w stanie przenieść Cię do najodleglejszego miejsca na Ziemi. Każda kolekcja odkrywa magiczne zakamarki: miasta, ulice i aleje, wyspy, a także ośrodki narciarskie. Obuwie to wyróżnia się również idealnie dopasowanymi kolorami, które są ręcznie nadrukowywane na sneakersy. Kolaże kolorystyczne są ściśle powiązane z charakterem miasta nadrukowanym na podeszwie.

Buty Hoff inspirowane są stylem takich miast jak na przykład: Londyn, Berlin, Monako, Wiedeń, Chicago, Melbourne czy Kioto. Podeszwy wzorowane na najbardziej kosmopolitycznych miastach świata, jednak o podwyższonym designie. Przy produkcji wykorzystywana jest technologia serigrafii, znana również pod nazwą sitodruku. Jest to proces drukowania, oparty na szablonie, w którym atrament przepuszczany jest przez cienki ekran. Następnie ekran ten pokrywany jest atramentem. Dzięki temu firma Hoff uzyskuje nadruk o dużej gęstości kolorów, ich nasyceniu i ciekawej teksturze.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 8
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel