BUTY TREKKINGOWE DAMSKIE

Buty trekkingowe damskie nie dadzą zaciągnąć Cię do rutynowego wiru

Jesteś aktywną kobietą, pełną energii życiowej, lubisz podejmować wyzwania i nie boisz się ryzykować. Twoje życie jest nasycone nieprzewidywalnymi skrzyżowaniami i nieznanymi drogami, a mimo wszystko stawiasz im czoła z całkowitą pewnością siebie? Jeżeli tak, to zdecydowanie buty trekkingowe damskie są dla Ciebie. W takim obuwiu otworzysz nowe horyzonty. Po pierwszym założeniu butów trekkingowych damskich odnajdziesz coś nowego, o czym nigdy nie myślałaś i nie czułaś do tej pory. To, co nie powstrzyma Twojej nieokiełznanej natury i nie pozwoli jej zatrzymać się ani na chwilę. Twój krok staje się niezawodny i stanowczy. Sylwetka prostuje się i rusza do przodu, Ty zyskujesz śmiałość i nie będziesz mogła tego powstrzymać, ponieważ buty trekkingowe damskie uwolnią Cię od różnych przeszkód. Górskie wycieczki bądź spacery w trudnych warunkach klimatycznych i terenowych - to wszystko jest przed Tobą!

Buty trekkingowe damskie wysokie czy niskie - którym powierzyć swoje stopy?

Kiedy będziesz heroicznie wspinała się na ośmiotysięcznik, pokonywała leśne ścieżki, tropiła kroki dzikich zwierząt, a może przechadzała się wielkim Murem Chińskim - musisz zastanowić się wtedy, jakie wybrać buty trekkingowe damskie: wysokie albo niskie ?
Jak w niskich, tak i w wysokich butach trekkingowych damskich powszechnie stosowane są materiały membranowe (Gore-Tex lub podobne). Z tkanin membranowych wykonana jest podszewka buta, niepozwalająca zewnętrznej wilgoci, deszczowi lub mokrej trawie przenikać do wnętrza buta, jednocześnie zachowując wentylację. Podeszwę mają dość grubą z bieżnikiem i pochłaniającą wstrząsy warstwą wykonaną z materiału wysokiej jakości. Dodatkowo większość modeli wyposażono specjalnymi technologiami, które mają na celu chronić przed wodą czy śniegiem, odprowadzać nadmiar ciepła i wilgoci oraz zapewniać miękkość wewnątrz. Pokonasz z nimi każdą trasę, nawet najbardziej wymagający szlak. Postaw na buty trekkingowe damskie, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Teren ma znaczenie! Buty trekkingowe damskie niskie i wysokie

Wysokie buty trekkingowe damskie zapewniają najmocniejsze wsparcie stawu skokowego i zabezpieczają przed urazami. Nosi się je podczas trudniejszych podróży z dużym ciężarem plecaka lub na nierównym terenie. Wysokie buty trekkingowe damskie są bardziej ocieplane, wykonane z wysokiej jakości materiałów, żeby sprostać Twoim wymaganiom na każdej ścieżce.
Niskie buty trekkingowe damskie proponujemy na krótsze wędrówki w upalny dzień, na suchym terenie, z zejściami na bardziej stromych zboczach. Specjalna podeszwa w niskich butach trekkingowych damskich zapewnia lepszą przyczepność na kamienistym podłożu. Dzięki niej obuwie zabezpieczy nogę przed poślizgiem podczas chodzenia po kamieniach czy skałach. Jest to szczególnie zauważalne na mokrej drodze.

Sandały trekkingowe damskie. Wpuść powietrze do środka

Sandały trekkingowe damskie zostały zaprojektowane specjalnie do łatwych, krótkich, letnich spacerów po lesie lub górskich szlakach. Można je również nosić na wycieczki wodne i rowerowe. Takie sandały trekkingowe damskie najczęściej zakłada się w miejscach z gładkim i równym terenem. Nie nadają się natomiast do skomplikowanych długich wędrówek o trudnym skalistym podłożu, jak i również do gór i miejsc z mokrym, deszczowym klimatem. Sandały trekkingowe damskie powinny być lekkie, trwałe i wygodne, dobrze przylegające do nogi, aby zapobiec skręceniom i innym urazom.

Obuwie trekkingowe damskie. Przekrocz stylowe bariery

Chcesz zachować kobiecość i elegancję nawet na górskich wypadach? Solidne obuwie trekkingowe damskie pozwoli Ci na ekstremalny look. Wyjątkowa kobieca kolorystyka i wzornictwo wszędzie przykują wzrok i dopasują się do wielu Twoich stylizacji. Pozostań stylową na różnych terenach, dzięki obuwiu trekkingowemu damskiemu, które znajdziesz na naszej stronie.

Nasz sklep internetowy oferuje również: trapery damskie oraz śniegowce damskie

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 7
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel