CREEPERSY DAMSKIE

Model creepersów towarzyszy nam od 1949 roku. Trend na ten fason obuwia został zapoczątkowany przez Georga Cox'a. Pomysł na ich kształt i formę został zaczerpnięty z żołnierskich butów, które były noszone przez mężczyzn na pustyniach północnej Afryki. Moda na creepersy damskie osiągnęła swój szczytowy punkt wraz z punowymi i gotyckimi stylami. Osoby pochodzące z wymienionych subkultur prowadziły dość odważny i ryzykowny tryb życia, a buty na grubej, płaskiej podeszwie pomagały im w ucieczkach przed policją.

My oczywiście nie namawiamy do takiego trybu życia - dziś creepersy damskie to wyznacznik nowoczesnej mody i jednocześnie komfort oraz wygoda, które tak bardzo potrzebne są na co dzień. Creepersy damskie na platformie to nieoczywiste, oryginalne fasony dla pewnych siebie kobiet, które biją ostatnio rekordy popularności w modowych sferach. Równa platforma przebiegająca wzdłuż całej długości buta to nieszablonowe rozwiązanie na co dzień. Dzięki stałemu poziomowi podwyższenia kroki stawiane w tych butach są stabilne oraz pewne. Wybierz model trampek damskich lub butów sportowych na platformie, przełamuj stereotypy i śmiało krocz przed siebie.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 3
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel