UGG AUSTRALIA BUTY DZIECIĘCE

UGG Australia – ciepłe buty na zimę

Od 1978 roku firma UGG Australia utrzymuje najwyższy standard rzemiosła na świecie. Do produkcji obuwia wykorzystuje tylko wysokiej jakości materiały, które są starannie dobrane i selekcjonowane. Najczęściej stosowana jest owcza wełna oraz kożuch, jeżeli został pozyskany jako produkt uboczny. Dla UGG niezwykle istotne jest dobro konsumpcyjne i uczciwość w pozyskiwaniu materiałów. Mimo że marka narodziła się w Kalifornii, to pomysł na jej powstanie miał miejsce w Australii.
Poznaj kozaki UGG Australia, które są gwarancją przetrwania trudnych warunków w ciągu całego roku. Dzięki specjalnym właściwościom owczej wełny i skóry, pomagają one regulować temperaturę ciała, a więc zadbają o idealny komfort zarówno zimą, jak i latem. To sprawia, że buty UGG Australia są praktyczne i funkcjonalne. Zaufaj australijskim korzeniom i amerykańskiej precyzji i zakochaj się w produktach marki UGG Australia!

Buty UGG Australia – zamiłowanie do rodzinnej tradycji, produkcji i do Australii

Ta dumna firma rodzinna nieustannie staje przed wyzwaniem osiągnięcia najlepszych możliwości poprzez współpracę i bycie kreatywnym. Jest zwolennikiem australijskiego przemysłu i produkcji. Chociaż nie była to łatwa droga, pozostała silna i zdeterminowana, aby buty UGG Australia i ich produkcja pozostały lokalne. Jako firma rodzinna wspiera do 60 pracowników z lokalnej społeczności w Melbourne w Australii. Jest to jeden z powodów, dla których wszystkie produkty nadal są wykonane w fabryce w Laverton North, Melbourne. Wszystkie materiały są przetwarzane w garbarni w Laverton North, Victoria. To prawdziwa gwarancja dla Ciebie, że buty UGG Australia są wykonane w całości w Australii - przejrzystość biznesu jest ważna, aby dostarczyć tę gwarancję. Firma jest zobowiązana do ciągłej pracy, aby produkty były lepsze zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Osiąga to poprzez poszukiwanie i wykorzystanie innowacyjnych materiałów i ma cele, aby zwiększyć wykorzystanie recyklingu: regenerowane (na bazie roślin), odnawialne (oparte na biotechnologii) i certyfikowanych włókien o 35% do 2027 roku. Wybierz buty UGG Australia i ciesz się doskonałą jakością oraz wytrzymałością.

Kozaki UGG Australia – zrównoważony rozwój i staranny dobór odpowiednich materiałów

Materiały wykorzystywane do produkcji kozaków UGG Australia i łańcuch dostaw stanowią ogromną część drogi do zrównoważonego rozwoju firmy, dlatego wspiera ona odpowiedzialną konsumpcję i produkcję. Zawsze szuka zrównoważonych alternatyw dla kluczowych materiałów i stara się pozyskiwać materiały, takie jak skóra, bawełna i wełna od dostawców, którzy są certyfikowani przez zewnętrzne organizacje. Poniżej znajdują się niektóre z kluczowych materiałów, których używa, jak i wprowadza innowacje, aby były najlepsze, jakie mogą być:
- UGGPURE - najczęściej używanym włóknem marki UGG jest wełna, która jest wtapiana w opatentowaną technologię UGGpure™. UGGpure™ jest bardziej odpowiedzialnym materiałem, ponieważ zmniejsza zużycie wełny pierwotnej, zużywa mniej wody i energii oraz emituje mniej CO2 w porównaniu z wełną rynkową;
- odpowiedzialna wełna - nie ma absolutnie żadnej tolerancji dla okrucieństwa wobec zwierząt. W 2017 r. UGG wsparło program RESPONSIBLE WOOL KICK START giełdy tekstylnej, aby wprowadzić mniejsze, rodzinne gospodarstwa rolne do inicjatywy „Responsible Wool Standard” i zwiększyć dostępność certyfikowanej wełny w łańcuchach dostaw. Ta darowizna pomogła już około 50 małym gospodarstwom rolnym uzyskać certyfikat Responsible Wool Standard. Ten rodzaj kamienia milowego stanowi precedens dla reszty branży, motywując inne firmy do podjęcia działań;
- skóra z certyfikowanych garbarni – podejmowane są duże staranie, aby pozyskiwać 100% skór z garbarni certyfikowanych przez Leather Working Group, która promuje zrównoważone praktyki biznesowe w przemyśle skórzanym. Jednym z naszych cenionych partnerstw jest Leather Working Group's Animal Welfare Group (AWG). Głównym celem AWG jest edukacja łańcucha wartości skóry w zakresie dobrostanu zwierząt. Ta grupa nadaje priorytet ich wysiłkom w zakresie protokołów, systemów gwarancji i mapowania ryzyka. Dzięki temu kozaki UGG Australia wyróżniają się doskonałą jakością, którą doceni każdy;
- kampania na rzecz lepszej bawełny - dążenie do poszukiwania bardziej zrównoważonych alternatyw dla kluczowych materiałów. UGG Australia wspiera BETTER COTTON INITIATIVE (BCI), która ma na celu poprawę produkcji bawełny dla planety i ludzi, którzy ją produkują.

Śniegowce UGG Australia – stylowy krok wśród śniegu

Śniegowce UGG Australia to jakość i fantastyczna wartość butów z owczej skóry, które są dostępne od prawdziwego dostawcy w Australii. Oferujemy modele wykonane z najlepszych australijskich kożuchów. Szybka dostawa wraz z wysokim poziomem obsługi klienta to zdecydowanie przekonujący argument dla każdego klienta, aby kupić śniegowce UGG Australia. Wybierz idealny dla siebie model - jesteśmy pewni, że pokochasz luksusowe buty australijskie Premium Quality UGG Australia.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 3
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel