SAUCONY BUTY DZIECIĘCE

Sneakersy Saucony dziecięce najlepsze dla Twojej pociechy

Co może być lepszego niż para fajnych i wygodnych butów dla dzieci? Oczywiście tylko sneakersy Saucony dziecięce. Kultowa amerykańska firma o wielowiekowej historii od ubiegłego stulecia produkuje wysokiej jakości buty również dla najmłodszych. W kolekcjach dla dzieci akcent był stawiany na produkowanie anatomicznej konstrukcji, która by bezpiecznie trzymała stopę malucha w prawidłowej pozycji oraz wykorzystaniu miękkich i lekkich materiałów naturalnego pochodzenia - w tym skóry licowej, zamszu i nubuku, które w pełni są tolerowane przez dziecięcą skórę. Sneakersy dziecięce Saucony są wykonane w ciekawych połączeniach kolorystycznych. W większości modeli zapięcia pozostawiono do wyboru w postaci rzepa lub sznurówek, aby lepiej dostosować obuwie do właściciela.

Saucony - fabryka na wysokich brzegach w Saucony Creek

Saucony jest jednym z liderów amerykańskiego rynku obuwia do biegania i jedną z najstarszych światowych marek modeli do biegania, która co roku przyczynia się znacząco do rozwoju kultury sneakersów. Pierwsza fabryka firmy została założona w 1898 r. w Kutztown w Pensylwanii, na wysokich brzegach w Saucony Creek (od której firma otrzymała swoją nazwę). W 1979 roku dwa buty do biegania Saucony zostały ukazane w pierwszej dziesiątce magazynu "Runner's World" i do następnej wiosny zapotrzebowanie na produkt wzrosło 20-krotnie. Pudełka po butach miały kiedyś na sobie nadruk "sock a knee" ( w dosłownym tłumaczeniu "skarpeta kolanowa"), co stanowi poprawną wymowę nazwy firmy. Logo marki Saucony reprezentuje ciągły przepływ rzeki Saucony Creek i głazy otaczające jej koryto rzeki. Marka jako pierwsza zaczęła tworzenie obuwia o podwójnej gęstości, co poprawiło stabilizację i dało możliwość sportowcom zachowywać miękkość podczas biegania.

Sneakersy Saucony. Obuwie dla tych, którzy finiszują pierwsi

Firma oferuje różne buty w zależności od aktywności ruchowej, takich jak bieganie, wyścigi, spacery. Każdy z tych typów wykorzystuje specyficzną technologię odpowiednią do rodzaju ukierunkowanej aktywności. Buty są przeznaczone do 3 głównych celów: wyścigów, biegania i chodzenia. Sneakersy Saucony są specjalnie profilowane poprzez skupienie się na wielkości stopy biegacza, rodzaju biegu, rodzaju łuku, pronacji i bieżącej lokalizacji. Najpopularniejsze buty do biegania "Jazz" zostały opracowane w ramach konsultacji z ortopedami. Różnią się one oryginalną karbowaną podeszwą z wystającymi na niej trójkątnymi bieżnikami, która ma doskonałą przyczepność do powierzchni. Damskie sneakersy Saucony "Jazz" zostały uznane za najlepiej sprzedający się model marki i na ich podstawie wykonano wiele współpracy z innymi firmami i projektantami.

Obuwie Saucony szybko dostosują się do Ciebie!

Marka dąży do tego, aby tworzyć nie tylko doskonałe i wygodne obuwie Saucony, ale także unikalne w swoim rodzaju, unikając tym samym powtarzalności modeli w kolekcjach. Oprócz najbardziej znanych modeli są jeszcze inne równie interesujące: "Crosstrainers" buty do biegania terenowego, "Saucony Xodus” buty do ćwiczeń lub maratonu oraz "Saucony Ride". A wśród materiałów ekoskóra wykorzystana w wegańskim obuwiu Saucony (w ich produkcji nie są używane materiały pochodzenia zwierzęcego) weszła na szczyt popularności.

Buty Saucony. Przyszedł czas, żeby wyposażyć Twoje stopy w najlepsze technologie

Buty Saucony posiadają najbardziej zaawansowane technologie i innowacyjne materiały, takie jak: "ISOFIT", podeszwa wykonana z "POWERGRID" oraz z gumy węglowej "XT-600/900" i IBR +. Mieszanka materiałów "SSL (Saucony SuperLite) EVA" o podwójnej gęstości ogranicza podnoszenia, specjalna płyta "Flexion Plate" stosowana do sprężystego przejścia stopy z pięty na palce, technologia absorpcji wstrząsów "SRC Impact Zone" i ProGrid dla okolic pięty, termoregulujący materiał "Comfortemp", lekki i wytrzymały "Flexfilm". Również buty Saucony wyposażone są w odblaskowe elementy, oddychającą gęstą siatkę, niezawodne mocowanie, a wszystkie modele są produkowane w żywych, energicznych kolorach, które motywują do natychmiastowego biegu.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 3
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel