LACOSTE BUTY DZIECIĘCE

Lacoste to francuska marka promująca sportowy styl w minimalistycznym wydaniu. Współzałożyciel firmy, Rene Lacoste, pokierował markę i wprowadził ją na sportową ścieżkę dzięki pewnej historii - po wygranym zakładzie jako nagrodę otrzymał teczkę ze skóry aligatora. W taki oto sposób zrodziło się logo, a później cała kolekcja, najpierw odzieżowa, a następnie obuwnicza.

Miniaturka drapieżnego loga francuskiej marki Lacoste gości również na obuwiu dziecięcym. Jednak niech Cię nie przeraża - jest on przyjazny oraz pozytywnie nastawiony. Jego celem jest zapewnienie komfortu oraz wygody podczas poruszania się. Proste, sportowe fasony sprawdzą się podczas aktywnego spędzania czasu w szkole jak i podczas zabaw na podwórku.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 5
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel