FOOTY KOLOROWE AKCESORIA DZIECIĘCE

Footy – marka z Ameryki Łacińskiej już u nas!

Footy jest marką, która narodziła się w Argentynie i ma już 30-letnie doświadczenie w branży. Jej początki miały miejsce w Ameryce Łacińskiej z produkcją i dystrybucją skarpet, - w tej branży stała się zdecydowanym liderem. Z biegiem czasu poszerzała swój katalog o produkty takie jak plecaki, etui, kosmetyczki i saszetki, wprowadzając projekty z diodami LED i odwracalnymi cekinami, których w tamtym czasie nie było na rynku i przez to różniły się od innych.
Footy projektuje wszystkie swoje produkty i dokładnie kontroluje ich jakość i produkcję. Dziś marka cieszy się bardzo pozytywnym uznaniem w społecznościach, w których działa, prowadząc niszę dziecięcą, do której dociera takimi wartościami, jak radość, przyjaźń i dynamizm.

Footy dziecięce produkty od serca dla małych odkrywców

Misją marki jest uczynienie wszystkich akcesoriów dziecięcych niepowtarzalnymi i wykonanymi z różnorodnych materiałów, nowych technologii i oryginalnych wzorów. Dlatego stara się, aby Footy dziecięce produkty były tworzone tak, aby były zabawne, kolorowe i przyciągające wzrok. Wtedy będą mogły obudzić i uchwycić iluzję i kreatywność najmłodszych. Ciągle myśli o pomysłach i każdego dnia stawia sobie nowe wyzwania, które szybko realizuje.
Jak mówi dyrektor wykonawczy Footy Spain, Verónica Gurevich: „W Footy fascynuje nas idea tworzenia wyjątkowych doświadczeń, które prowadzą klienta do przeżycia z nami niezapomnianych chwil”.
Footy dziecięce kolekcje to przede wszystkim plecaki, etui, kosmetyczki czy saszetki, a także inne unikalne projekty, jak diody LED i odwracalne cekiny, które zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji!

Plecaki Footy to kolorowy świat cekinów i LEDów dla każdego dziecka

Plecaki Footy cieszą się obecnie dużym uznaniem wśród małych klientów i ich rodziców. Marka z Ameryki Łacińskiej stawia na pozytywne wartości i podjęła nawet współpracę z Unicef w postaci kampanii NO BULLING, która ma na celu pokazać zachowania i promować wśród dzieci dobre wartości, takie jak: przyjaźń, radość, współpracę czy optymizm. Plecaki Footy są wyjątkowe, różnorodne i wykorzystują nowinki techniczne, co przyciąga uwagę dzieci i w rezultacie stają się one obiektem pożądania, szczególnie podczas powrotu do szkoły. Back to school z plecakiem Footy nie będzie takie straszne – dzięki lampkom LED każdy zwróci uwagę, a podczas krótszych, zimowych dni zapewnią także dobrą widoczność po zmroku. Kolorowe motywy zarówno dla dziewczynek, jak chłopców, zdobią je i pozwalają na dobór idealnego modelu dla Twojej pociechy oraz personalizację!

Akcesoria Footy – przydatne przybory na wiele okazji

Akcesoria Footy są świetną formą wyrażania siebie, a dzieci kochają je tak samo jak dorośli! Przybory szkolne i inne produkty dadzą im przewagę w wyrażaniu swojej indywidualności, a bogate zdobienia cekinami i lampkami LED ucieszą każdego i wzbogacą każdy dzień spędzony w szkole czy poza nią. Od kolorowych piórników po plecaki w różnych, kolorowych odcieniach i z zabawnymi nadrukami, akcesoria Footy do szkoły i nie tylko są idealnymi towarzyszami, które pomogą wyrazić wyjątkowe osobowości najmłodszych.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 7
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel