FLY LONDON STYL PROSTO Z WYSP BRYTYJSKICH

Marka Fly London powstała w Wielkiej Brytanii w 1994 roku. Produkty z logiem nietypowej muchy zyskują coraz większą popularność i zainteresowanie na całym świecie - sprzedawane są w ponad 3000 sklepach, a flagowe butiki znajdują się w takich państwach jak Portugalia, Irlandia, Anglia czy Stany Zjednoczone.

Filozofią projektantów jest tworzenie oryginalnych produktów przy użyciu tradycyjnych technik, ale w nieoczekiwany, nowatorski sposób. W efekcie powstają niezwykle oryginalne, modne buty, których cechuje wielka różnorodność stylów, kolorów, fasonów i materiałów. Z butami marki Fly London można tworzyć niepowtarzalne style, zachowując i eksponując swoją osobowość i charakter. U nas od niedawna dostępna kolekcja dla dzieci, które na pewno pokochają te wygodne modele.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 1
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel