DAGROD POPULARNE DZIECIĘCE CZESZKI

Kojarzone z dzieciństwem tenisówki dostępne są w sklepie Mivo. Ta słowacka marka produkuje buty, które są znane pod nazwą czeszki lub jarmilki. Legenda mówi, że powstały one na Spartakiadę, która jest popularnym, sportowym widowiskiem odbywającym się w Czechosłowacji co pięć lat.

Kolorowe, dziecięce tenisówki o fasonie balerinek wykonane są z podwójnej warstwy bawełny oraz elastycznej podeszwy z utwardzanej gumy. Dzieci chętnie je zakładają do chodzenia po szkole i na podwórku. Czarny, klasyczny kolor można nosić od 40 lat, natomiast marka dba o swoje małe klientki i regularnie uzupełnia swoje kolekcje o nowe wzory, które wzbogacą każdą dziecięcą stylizację.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 9
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel