BIBI BUTY DLA DZIECI

Bibi – buty dziecięce ze słonecznej i kolorowej Brazylii

Bibi była pierwszą brazylijską marką obuwniczą dla dzieci, założoną w 1949 r. w mieście Parobé w Rio Grande do Sul w Brazylii. Od samego początku skupiała się na dziecięcym wszechświecie, będąc teraz referencją na ponad 65 rynkach na całym świecie. Zrównoważony rozwój jest częścią codziennego życia Bibi. Twórcy dostosowali operacje przemysłowe tak, aby nie zaszkodzić środowisku, a za takie zaangażowanie przyznano im Złotą Pieczęć Zrównoważonego Pochodzenia.
Podkreślają, że recykling to dla nich bardzo ważna sprawa. Dlatego wszystkie odpady przemysłowe są odpowiednio przeznaczone dla firm, które przetwarzają takie materiały. W kolekcji znajdziesz kolorowe modele półbutów, sneakersów, sandałów i balerin dla dzieci. Buty Bibi mają modne detale, takie jak brokat, cekiny, wstążki czy efektowne diody wbudowane w podeszwy. Twoje dziecko będzie zachwycone!

Buty Bibi – kolorowy świat w zasięgu dziecka i ich rodziców

Witaj w świecie Bibi! Tutaj znajdziesz produkty stworzone dla najmłodszych z taką samą troską, uczuciem i oddaniem, jakie masz w stosunku do swojego dziecka. Bibi oferuje szeroką gamę butów dziecięcych, wykonanych z myślą o jakości i wygodzie, aby dzieci mogły się rozwijać w jak najbardziej swobodny i naturalny sposób.
Chodzenie jest bardzo ważne dla zdrowego rozwoju, dlatego buty Bibi są tworzone w unikalnych technologiach. Te techniki uwzględniają anatomię stopy we wszystkich fazach rozwoju dziecka od urodzenia, stymulując naturalny wzrost. Bibi ma różne modele butów dla dziewczynek i chłopców. Projekty są specjalnie stworzone, aby zapewnić zarówno wygodę, jak i styl, przygotowując Twoje dziecko na każdą okazję, od codziennych zajęć szkolnych po przyjęcia i inne zajęcia.
Wszystkie buty Bibi są zaprojektowane tak, aby nadążać za najnowszymi trendami. Gama modeli dziecięcych Bibi zawiera na przykład: trampki, półbuty dla chłopców, sneakersy, sandały, baleriny dla dziewczynek i modele LED, które świecą na każdym kroku, celebrując indywidualizm. Oprócz butów znajdziesz również w ofercie ekscytującą gamę akcesoriów dziecięcych, które gwarantują wygodę i ożywienie każdej stylizacji.

Bibi dziecięce buty to wsparcie stóp dzięki solidnej konstrukcji, zaawansowanym materiałom i technologiom

Bibi pomaga dzieciom opanować ich codzienne, naturalne i wrodzone czynności, wyposażając je w buty, które pozwolą robić im to, co potrafią najlepiej: być dziećmi. Bibi dziecięce buty to nie tylko sneakersy i trampki, które pozwalają czuć się swobodnie, dzięki czemu mogą naturalnie być tym, kim są. Wszystkie modele zostały stworzone z myślą o tym, aby dziecko było dzieckiem - od stóp do głów.
Marka od ponad 65 lat tworzy wysokiej jakości buty dziecięce Bibi. Proces rzemieślniczej produkcji każdego buta gwarantuje radosny i naturalny rozwój najmłodszych. Zespół Bibi codziennie udaje się do swoich dwóch oddziałów, w Parobé (RS) i Cruz das Almas (BA), aby opracowywać i produkować najlepsze modele dziecięce wsparte takimi technologiami, jak:
- brak toksycznych substancji - naturalny rozwój dzieci to poważna sprawa i najważniejszy element wszystkiego, co robią twórcy marki. Wszystkie surowce stosowane w akcesoriach i obuwiu są nietoksyczne, zapewniając zdrowy rozwój dziecka;
- Bibi przykłada ogromną wagę do zdrowia dzieci, prowadząc badania z pediatrami, ortopedami i innymi specjalistami ds. zdrowia dzieci w języku Brail, aby opracować najlepsze obuwie dla najmłodszych. Na podstawie tych badań została opracowana ekskluzywna wkładka Fisioflex Bibi, która daje uczucie chodzenia boso;
- Bibi dziecięce buty mają technologię DROP, która nie pozwala wodzie wnikać do środka, dzięki czemu stopy są zawsze suche, nawet w deszczowe dni;
- wykonanie ze skóry – but jest wtedy bardziej odporny niż materiały syntetyczne i chroni stopy jako druga skóra. Jest też bardziej zrównoważony, ponieważ nie jest wytwarzany z oleju. Zapewnia również większą trwałość.

Bibi sneakersy to fason ciągle na topie!

Bibi sneakersy są najbardziej rozpoznawalnym fasonem tej marki. Oprócz jednak opracowywania butów, które promują naturalny i zdrowy rozwój dzieci, Bibi dba również o świat, w którym żyjemy. 100% powstających odpadów jest poddawanych recyklingowi lub ponownie wykorzystywane. Nic nie jest odrzucane przez naturę, a cała zużyta energia elektryczna pochodzi ze źródeł odnawialnych. Bibi jest jedyną marką dziecięcą w Brazylii posiadającą Złotą Pieczęć Zrównoważonego Rozwoju, która potwierdza wszystkie zrównoważone działania w zakresie gospodarczym, społecznym i środowiskowym. Bibi wraz z IBTec - Brazylijskim Instytutem Skóry, Obuwia i Produktów Pokrewnych - monitoruje wszystkie surowce używane w produkcji, wykorzystując tylko te, które są zgodne z międzynarodowymi normami dotyczącymi substancji toksycznych, aby zagwarantować zdrowy rozwój.
Dążenie Bibi do tworzenia idealnego obuwia zawsze prowadziło do ulepszania wszystkich produktów. Bibi sneakersy to fason na topie i pewność, że dzieci będą mogły w nich stawiać kroki z większym bezpieczeństwem, troską i miłością. Bibi wie, czego potrzebują małe stopy i dlatego pracuje z technologiami, które pozwalają im swobodnie rosnąć.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 1
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel