ROXY AKCESORIA

Roxy powstała w latach '90. Jej początki sięgają morskich fal oraz środowiska surferów. Początkowe kolekcje były przeznaczone głównie dla sportowców. W późniejszych latach firma pragnęła tworzyć projekty także dla kobiet - dostrzegła zapotrzebowanie w dziedzinie sportu na rynku i rozpoczęła produkcję. Nie myliła się - wielkie zainteresowanie w szybkim czasie zmotywował Roxy do działania i powiększania kolekcji o nowe produkty, już nie tylko kostiumy kąpielowe.

Poznaj kolorową markę Roxy, której logo w kształcie serca podbiło wiele naszych serc. Nie musisz surfować wśród fal, aby cieszyć się produktami tej firmy. Obecnie akcesoria Roxy są obecne w naszym życiu codziennym i ożywiają każdy dzień. Kolorowe kosmetyczki Roxy charakteryzują się bogatym wzornictwem i nowoczesnym designem. Odkryj nową kolekcję dostępną na naszej stronie, która systematycznie się powiększa i zaskakuje nowymi modelami.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 1
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel