HAPPY SOCKS SZCZĘŚLIWE SKARPETKI DLA KAŻDEGO

Happy Socks – szczęśliwe skarpetki dla każdego

Dwaj przyjaciele: Mikael Söderlindh i Viktor Tell mieli wizję, aby rozprzestrzeniać szczęście, zamieniając codzienne niezbędne rzeczy w kolorowy projekt. W 2008 roku skarpetki były tylko skarpetami - białe, szare i czarne kawałki materiału, które nie byłyby bliskie modnemu i kreatywnemu projektowi, którym mogłyby się stać. Ale to miało się wkrótce zmienić.
Happy Socks, wysokiej jakości skarpety, łączą w sobie unikalne wzory i kunszt wykonania. (Prawdopodobnie) wtedy narodziło się najbardziej wygodne i kolorowe narzędzie do rozprzestrzeniania szczęścia na świecie. Ta koncepcja została wcielona w życie przez utalentowany zespół twórców Happy Socks. Dziś firma dotarła do 90 krajów i każdego kontynentu. Dzięki sklepom koncepcyjnym na całym świecie, od LA po Tokio, Happy Socks można znaleźć w ponad 10 000 butików z modną odzieżą.

Skarpetki Happy Socks – promieniuj szczęściem i kolorami!

Szczęśliwe skarpetki Happy Socks opanowały nasze stopy! Wizja szczęścia, które powiązane jest z bogatą kolorystyką i ma cieszy oczy, zdecydowanie się przyjęła. Możemy śmiało stwierdzić, że udało im się osiągnąć zamierzony efekt. Obecnie firma Happy Socks szczyci się oryginalnymi, różnorodnymi wzorami, które sprawią, że będziesz happy! Sprzedawane są w ponad 90 krajach na wszystkich kontynentach.
Firma zachowuje wysokie standardy poprzez regularne kontrole w swoich fabrykach. Dzięki temu procesy produkcyjne i jakość produktów są stale rozwijane. Skarpetki Happy Socks wykonane są w przeważającej części z bawełny, która otula nasze stopy i daje im ciepło. Wyraziste, oryginalne projekty efektownie kontrastują z resztą garderoby. Postaw na mocne kolory i wzory - nie bój się bawić modą!

Happy Socks damskie, męskie i dziecięce to liczne kolaboracje oraz podróż na rzecz zrównoważonego rozwoju

Kreatywne umysły myślą podobnie. Happy Socks damskie, a także męskie i dziecięce mogą się pochwalić oryginalnymi wzorami dzięki licznym współpracom z inspirującymi markami i ludźmi. Przy tworzeniu ekskluzywnych kolekcji były obecne takie marki i osoby, jak na przykład: Keith Haring, The Beatles, Megan Massacre, Snoop Dogg, Steve Aoki, Andy Warhol i wiele innych.
Happy Socks wciąż znajduje się na wczesnym etapie swojej podróży na rzecz zrównoważonego rozwoju, ale podjęto jasne i aktywne kroki, aby stać się bardziej zrównoważoną firmą we wszystkich aspektach pracy. Skarpety Happy Socks damskie, męskie i dziecięce - ich zakup będzie świadomy, a Ty poczujesz się szczęśliwa i zmotywowana do noszenia bardziej kolorowych stylizacji!

Happy Socks skarpety – jak o nie dbać, aby szczęście Cię nie opuszczało?

Jeśli chcesz, aby Twoje Happy Socks skarpety były dłużej ładne i kolorowe, pamiętaj, aby podczas prania wywrócić je na lewą stronę. Etykieta wskazuje najwyższą temperaturę do użycia, ale większość detergentów i nowoczesnych pralek czyści pranie równie dobrze w niższych temperaturach. Zbyt duże dozowanie detergentu ma niepotrzebny wpływ na środowisko. Zawieś skarpetki do wyschnięcia zamiast suszenia w suszarce, będą one funkcjonować dłużej, podobnie jak Matka Ziemia. Jeśli Twoje Happy Socks skarpety dotarły do niemożliwego do naprawienia końca drogi, pamiętaj o recyklingu skarpet, aby mogły uzyskać nowe życie i uczynić planetę szczęśliwszą!
Nie przegap swojej nowej ulubionej pary Happy Socks skarpet: nowości dla kobiet, mężczyzn i dzieci zawierają najnowsze wzory z szerokiej kolekcji. Od najnowszych sezonowych przez ekskluzywne style online po kolekcje limitowane: tutaj je znajdziesz. Jeśli więc chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami, to warto odwiedzać nas często. W okresie letnim znajdziesz nowe niskie skarpetki, które pomogą Ci czuć się chłodniej na słońcu. W sezonie jesienno-zimowym znajdziesz modele o grubszych splotach, które zapewnią Ci ciepło i efektowny kontrast na śniegu.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 2
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel