OKULARY VANS

Firma Vans, znana przede wszystkim z produkcji legendarnych trampków, specjalizuje się także w produkcji odzieży i różnego rodzaju akcesoriów utrzymanych w stylistyce sportów takich jak jazda na deskorolce, snowboarding czy jazda na rowerach BMX. Częste są również nawiązania do subkultury hip-hopowej.

W tym właśnie klimacie mieszczą się okulary Vans. Są to wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne o bardzo oryginalnym wzornictwie. Kształt i kolorystyka oprawek i szkieł świadczą o nieograniczonej wręcz wyobraźni projektantów Vans. Choć każdy z nas widział już setki różnych oprawek, ta kolekcja wciąż potrafi zaskakiwać.

Entuzjastom kultowych trampków oferta okularów Vans pozwala w łatwy sposób dopasować okulary do obuwia. Z kolei tym, którzy na nogach noszą co innego, daje możliwość dobrania okularów o stylistyce zupełnie innej niż ta, w której noszą się na codzień. Nie ma wątpliwości, że przedstawiciele obydwu grup mogą tu znaleźć coś dla siebie.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 2
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel