ETUI

W XXI wieku wszystkie elektroniczne produkty powinny mieć swoje osobne etui. Ma ono za zadanie chronić przed zniszczeniem takim jak zarysowanie, wylanie się ekranu, jak i całkowitym stłuczeniem go. Znani i lubiani projektanci mody chcąc odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów przygotowało serię akcesoriów chroniących przedmioty elektroniczne przed zniszczeniem, jak i przed przedwczesną wymianą.

W internetowym sklepie Mivo.pl można znaleźć produkty marek takich jak Roxy, czy Tommy Hilfiger, którzy proponują etui na telefon i iPada. Wzory, które widnieją na każdym z produktów z całą pewnością można nazwać stylowymi. Doskonale widać dbałość o detale, ze względu na idealnie dopracowane ozdoby. Zdecydowanym bestsellerem ostatnich miesięcy jest etui na iPada marki Roxy. Posiada ono bogaty wzór zdobień utrzymanych w kolorystyce chłodnego niebieskiego. Jest ono zamykane od góry na zamek błyskawiczny, dlatego przedmiot znajdujący się wewnątrz jest całkowicie bezpieczny. O dodatkową ochronę sprzętu elektronicznego dba piankowa warstwa ochronna znajdująca się wewnątrz każdego etui. Zabezpiecza przed negatywnymi skutkami wstrząsów i upadków z dużych wysokości.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 1
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel