HOFF BĄDŹ SILNA!

Marka Hoff to niezawodne buty, których nie pomylisz z żadnymi innymi. Firma powstała przede wszystkim z myślą o milionach kobiet, które poszukują połączenia wygody i modnego wyglądu. W każdej kolekcji produkowana jest ograniczona liczba par obuwia, co pozwala zachować ich wyjątkowość. Dzięki niespotykanej podeszwie buty Hoff są w stanie przenieść Cię do najodleglejszego miejsca na Ziemi. Każda kolekcja odkrywa magiczne zakamarki: miasta, ulice i aleje, wyspy, a także ośrodki narciarskie. Obuwie to wyróżnia się również idealnie dopasowanymi kolorami, które są ręcznie nadrukowywane na sneakersy. Kolaże kolorystyczne są ściśle powiązane z charakterem miasta nadrukowanym na podeszwie.

Buty Hoff inspirowane są stylem takich miast jak na przykład: Londyn, Berlin, Monako, Wiedeń, Chicago, Melbourne czy Kioto. Podeszwy wzorowane na najbardziej kosmopolitycznych miastach świata, jednak o podwyższonym designie. Przy produkcji wykorzystywana jest technologia serigrafii, znana również pod nazwą sitodruku. Jest to proces drukowania, oparty na szablonie, w którym atrament przepuszczany jest przez cienki ekran. Następnie ekran ten pokrywany jest atramentem. Dzięki temu firma Hoff uzyskuje nadruk o dużej gęstości kolorów, ich nasyceniu i ciekawej teksturze.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 12
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel