LOLA CRUZ WYJĄTKOWA KOLEKCJA BUTÓW Z HISZPANII

Wszystko zaczęło się w 2004 roku od Marii Jesús Gozalvo, kreatywnego umysłu, która odziedziczyła po ojcu pasję do świata obuwia i impuls do stworzenia firmy, która byłaby materializacją jej marzeń. Założycielka tworzy idealne modele do codziennego życia obecnej kobiety - która mknie w pośpiechu przez miasto, lubi imprezować czy spędzać czas ze znajomymi. „Para butów nigdy nie opuszcza naszej pracowni bez wypróbowania ich wcześniej” - tak twierdzi Maria Jesús Gozalvo, założycielka i dyrektor kreatywna Lola Cruz. Marka łączy w sobie design związany z trendami z istotą i wartościami, z których wywodzi się życie, dzięki czemu buty stają się niezbędne. Kreacje, które inspirują autentyczność, ewolucję, wolność i kobiecość.

Obecnie Lola Cruz to silna kobieta, która przekazuje styl życia, nieskończoną pasję. Reprezentuje zmysłowość i wyrafinowanie. Kobieta, która uwielbia modę, ale nie zapomina o swojej istocie i wartościach, które czynią ją wyjątkową. Wszystkie elementy są zaprojektowane w Hiszpanii. Lola Cruz jest obecna w ponad 600 sklepach na całym świecie. Posiada dwa sklepy w Madrycie, oprócz własnego sklepu internetowego, który realizuje przesyłki międzynarodowe. Poznaj tę magiczną kolekcję już dziś i stań się kobietą należącą do świata Lola Cruz.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 4
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel