COLMAR INSPIRACJA KAŻDEGO DNIA

Firma jest wynikiem pomysłu, który dziadkowie ze strony ojca, Mario i Irma, mieli w 1923 r., kiedy zdecydowali się zmienić bieg swoich losów na zawsze, pozostawiając pracę, aby wejść do zniewalającego świata samozatrudnienia. Nazwa COLMAR pojawiła się, gdy dziadek Mario rzucał kilka pomysłów na markę ze swoimi przyjaciółmi, pisząc losowe słowa na paczce papierosów. W końcu wygrały pierwsze trzy litery jego ostatniego i pierwszego imienia.

Wyzwania, przed którymi stoi marka Colmar, obejmuje nieustanne dążenie do produkcji wysokiej jakości odzieży sportowej, bo takie właśnie były jej początki. My natomiast w swojej ofercie posiadamy linię Originals, do której należą wygodne buty lifestyle idealne na co dzień. To linia miejskiego stylu życia, inspirowana sportem i aktualnościami, ale korzenie i pozytywne wartości sportu nigdy nie zostały zapomniane - wręcz przeciwnie. Kształty, materiały i fasony pochodzą z historii i DNA Colmar, które trwają prawie sto lat.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 61
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel