FRANKLIN & MARSHALL

Franklin & Marshall – uniwersytecki szyk

Włoska marka Franklin & Marshall powstała w 1999 roku w legendarnym mieście Werona. Początkowo specjalizowała się w tworzeniu ubrań dla studentów. Firma zrodziła się z zamiłowania do wyglądu i pasji, dzięki Giuseppe Albarelli oraz Andrei Pensiero. Franklin & Marshall czerpie swoją kreatywną linię z kształtów i materiałów, które zdefiniowały koncepcję amerykańskiej odzieży sportowej, która dziś dystansuje się od stereotypów vintage, dzięki czemu uznawana jest za podstawę współczesnego stylu. Marka identyfikuje się z uniwersytetem, który zawsze odgrywał fundamentalną rolę jako platforma ekspresji. Prostota i jednolity styl to priorytety, które sprawiają, że Franklin & Marshall jest istotną częścią garderoby.
Obecnie firma Franklin & Marshall stała się wiodącą włoską marką młodzieżową w Europie. Firma odzieżowa, pomimo swojej młodości, jest uważana za przedstawiciela klasy premium i jest sprzedawana tylko w drogich i ekskluzywnych butikach. Jej produkty można dziś kupić w ponad 30 krajach na całym świecie.

Obuwie Franklin & Marshall pomoże poznać życie pełne ekscytujących zagadek

Odzież i obuwie Franklin & Marshall było zaprojektowane pierwotnie dla najmłodszego segmentu kupujących. Wszystkie kolekcje marki wyróżniają się stylem vintage, niosąc odrobinę romantycznej nostalgii za młodością. Franklin & Marshall ma trzy główne linie: klasyczną linię, jedną z pierwszych i najbardziej popularnych, Franklin & Marshall Red Label, dla studentów i młodzieży oraz Classic Label, stylowe i oryginalne ubrania w stylu casual. Niezależnie od wieku i narodowości, każdy, kto ceni sobie prawdziwą włoską jakość, będzie mógł znaleźć odpowiedni styl z Franklin & Marshall. Kolekcje Franklin & Marshall obuwie są wypełnione żywą dociekliwością i romansem, który jest tak charakterystyczny nie tylko dla studentów amerykańskiego college'u, ale także dla ludzi, których życie dopiero się zaczyna i jest pełne ekscytujących zagadek.

Franklin & Marshall klapki - podkreśl swój niepowtarzalny styl

Franklin Marshall to jedna z odnoszących sukcesy włoskich firm produkujących stylowe Franklin & Marshall klapki. Kupując markowe produkty do uprawiania sportu, możesz nie tylko podkreślić swój niepowtarzalny styl i dość wysoki status, ale także poczuć się o wiele pewniej na drodze do celu. Sportowy styl oferowany przez klapki Franklin & Marshall zyskał ogromną popularność wśród młodzieży preferującej luźne, stylowe, sportowe obuwie. Każdy fashionista, który preferuje stylowe, designerskie rzeczy, będzie mógł wybrać odpowiedni, komfortowy model z kolekcji marki Franklin & Marshall, który powie innym nie tylko o wyjątkowym poczuciu stylu właściciela, jego indywidualności, ale także zapewni dobry nastrój. Luksusowa Marka Franklin Marshall dąży do zaspokojenia najbardziej wyrafinowanych wymagań swoich klientów, wprowadzając w życie wartości takie jak miłość do sportu i szacunek dla natury.

Franklin & Marshall buty - ciągła uwaga do wszystkiego co kreatywne

Marka zawsze wspiera wszystkie najciekawsze wydarzenia europejskie. Styl dla projektantów Franklin & Marshall to sport, kultura, muzyka i ciągła uwaga na wszystko, co kreatywne. Buty Franklin & Marshall wyróżniają się nienagannością wyraźnych, prostych linii i ogromną różnorodnością kolorów - czynniki te pozwalają podkreślić indywidualny styl i zagwarantować maksymalny komfort podczas aktywności na świeżym powietrzu lub uprawiania sportu. Filozofia marki opiera się na powszechnym szacunku, uczciwości i równości, a także na wysokich zasadach etyki, zarówno w firmie, jak i w jej relacjach zewnętrznych. Franklin Marshall - marka, która stała się założycielem mody sportowej, dlatego buty Franklin & Marshall są poszukiwane i bardzo popularne w wielu krajach świata wśród szerokiego grona konsumentów.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 7
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel