UGG AUSTRALIA CIEPŁE BUTY NA ZIMĘ

Od 1978 roku firma UGG Australia utrzymuje najwyższy standard rzemiosła na świecie. Do produkcji obuwia wykorzystuje tylko wysokiej jakości materiały, które są starannie dobrane i selekcjowane. Najczęściej stosowana jest owcza wełna oraz kożuch, jeżeli został pozyskany jako produkt uboczny. Dla UGG niezwykle istotne jest dobro konsumpcyjne i uczciwość w pozyskiwaniu materiałów. Mimo, że marka narodziła się w Kalifornii, to pomysł na jej powstanie miał miejsce w Australii.

Poznaj kozaki UGG Australia, które są gwarancją przetrwania trudnych warunków w ciągu całego roku. Dzięki specjalnym właściwościom owczej wełny i skóry, pomagają one regulować temperaturę ciała, a więc zadbają o idealny komfort zarówno zimą, jak i latem. To sprawia, że buty UGG Australia są praktyczne i funkcjonalne. Zaufaj australijskim korzeniom i amerykańskiej precyzji, zakochaj się w kozakach marki UGG.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 19
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel