SOLO FEMME TYLKO DLA KOBIET

Solo Femme to polska marka obuwnicza. Jej początki sięgają 2003 roku, kiedy to firma nazwiązała bliską współpracę z włoskim rynkiem. Zainspirowana precyzją i wykonaniem z najlepszej jakości materiałów, za swój cel uznała przeniesienie na polski rynek samych najlepszych cech włoskich butów. Od tego momentu Solo Femme zaczęło wykorzystywać w swoich projektach włoskie wzornictwo, najlepsze skóry oraz materiały obuwnicze, a także najnowsze technologie.

Firma słucha głosu swoich klientek. Buty Solo Femme powstają z dbałością o każdy szczegół i detal, stawiając wzornictwo i jakość skór na pierwszym miejscu. W efekcie buty Solo Femme są kojarzone z eleganckim, modnym obuwiem, które przynosi dużą satysfakcję i zadowolenie. Odkryj buty polskiej marki, która udowadnia, że obuwie pochodzące z Polski może swobodnie konkurować na każdym światowym rynku.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 63
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel