COLLONIL ŚRODKI PIELĘGNACYJNE

Collonil – środki do pielęgnacji obuwia niemieckiej jakości

Niemiecka firma Collonil istnieje od 1909 roku i jest wyznacznikiem najwyższej jakości w dziedzinie produktów i akcesoriów do czyszczenia butów. Produkty tej marki są wytwarzane na najwyższym poziomie, mając na uwadze potrzeby rynku i odbiorców. Ceni również nasze środowisko naturalne. Do produkcji używane są jedynie materiały zgodne z wymaganiami ekologii, które są przyjazne dla naszego środowiska.
Collonil oferuje właściwy produkt do każdego materiału. Zamsz, skóra nappa, skóra syntetyczna, a nawet tkaniny - oferta jest tak różnorodna, jak kolekcja obuwia. Niezależnie od tego, czy jest to skóra, czy tkanina, idealnie skoordynowane produkty nadają się dla każdego materiału lub mieszanki materiałów. Ponieważ każdy materiał ma specjalne potrzeby, w zależności od właściwości, które można zachować.
Firma Collonil to specjaliści jeśli chodzi o konserwację i pielęgnację obuwia. Przebieraj w całej gamie środków. Pasty, impregnaty i wkładki do butów sprawią, że Twoje buty będą nieustannie dobrze wyglądać, jakby zostały dopiero zakupione. Bez względu na warunki pogodowe. Dla środków Collonil nie istnieją żadne przeszkody. Niezależnie od materiału i faktury. Twoje buty zasługują na troskę!

Collonil pasta do butów wydłuży żywotność Twoich butów

Pastowanie butów jest czynnością konieczną, jeśli zależy nam na tym, aby nasza nowa ulubiona nowa para miała dłuższą żywotność. Rezultaty jednak są widoczne wtedy, gdy te zabiegi pielęgnacyjne wykonuje się z odpowiednią starannością i wykorzystaniem odpowiednich produktów. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz takie produkty!
Collonil pasta do butów to nie tylko czyszczenie zabrudzeń, które pojawiły się na obuwiu. Ona oferuje znacznie więcej. Pasty mają za zadanie także chronić przed wilgocią, która potrafi wniknąć głęboko w materiał, a także utrzymywać kolor i nadawać blask. Collonil pasta do butów pozwoli Ci zachować dłużej atrakcyjny wygląd obuwia, a także właściwości, które przyciągnęły Twoją uwagę w momencie zakupu.

Impregnat do butów Collonil – buty zachowają świeżość i doskonały wygląd na długo!

Podczas kupowania obuwia oczywiste jest dla nas, że nowa para jest świeża, nieużytkowana, doskonała. Bardzo chcielibyśmy, aby na długo zachowała ten stan. Z pomocą więc przychodzi nam impregnat do butów Collonil. Po intensywnym użytkowaniu niestety widoczny jest spadek formy butów, a jego jakość ulega pogorszeniu. Dlatego oprócz regularnego czyszczenia bardzo ważna jest impregnacja odpowiednimi środkami.
Impregnat do butów Collonil sprawdzi się znakomicie na wszystkich rodzajach skór, jak i materiałów. Należy jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni środek, bo często są one dedykowane konkretnym kolorom obuwia albo materiałom.

Collonil spray – najwygodniejsza forma stosowania tego rodzaju produktów

Collonil spray jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Wystarczy ustawić się w odpowiedniej odległości, „nacisnąć spust” i gotowe! Niemiecka firma oferuje atrakcyjne cenowo produkty oraz stara się, aby użycie każdego z nich był możliwie jak najbardziej intuicyjne. Dzięki temu opieka nad obuwiem staje się łatwiejsza, a ono samo dłużej cieszy właściciela swoim atrakcyjnym wyglądem. Collonil spray pod postacią przede wszystkim impregnatów z pewnością zadowoli każdego wymagającego klienta pod względem jakości i wytrzymałości.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 3
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel