COLLONIL ŚRODKI PIELĘGNACJI OBUWIA

Niemiecka firma Collonil istnieje od 1909 roku i jest wyznacznikiem najwyższej jakości w dziedzinie produktów i akcesoriów do czyszczenia butów. Produkty tej marki są wytwarzane na najwyższym poziomie, mając na uwadze potrzeby rynku i odbiorców. Ceni również nasze środowisko naturalne. Do produkcji używane są jedynie materiały zgodne z wymaganiami ekologii, które są przyjazne dla naszego środowiska.

Firma Collonil to specjaliści jeśli chodzi o konserwację i pielęgnację obuwia. Przebieraj w całej gamie środków. Pasty, impregnaty i wkładki do butów sprawią, że Twoje buty będą nieustannie dobrze wyglądać, jakby zostały dopiero zakupione. Bez względu na warunki pogodowe. Dla środków Collonil nie istnieją żadne przeszkody. Niezależnie od materiału i faktury. Twoje buty zasługują na troskę.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 39
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel