ASICS OBUWIE SPORTOWE

Firma Asics istnieje od 1949 roku. Została założona przez Kihachiro Onitsukę w Japonii. Asics to akronim od łacińskiego zwrotu "anima sana in corpore sano" co znaczy "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Ta sentencja jest bardzo bliska twórcy marki, który wierzy, że ruch jest niezbędny do szczęścia, a dusza może istnieć tylko w zdrowym ciele. Dziś jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sportowych marek obuwia do biegania na świecie. Wychodzi ona naprzeciw aktywnym sportowcom, którzy potrzebują profesjonalnego obuwia do osiągania jeszcze lepszych wyników w różnych dyscyplinach sportu.

Modele butów sportowych marki Asics zawierają wiele nowoczesnych technologii, które wspierają Cię podczas wysiłku. Ich celem jest minimalizowanie wysiłku i obciążenia podczas biegania czy innych czynności sportowych. Bogata kolorystyka i wzornictwo wyróżnią Cię z tłumu oraz pozwolą modnie wyglądać nawet na siłowni! Postaw na jakość i funkcjonalność produktów marki Asics, której zaufało już wiele sportowców na całym świecie. Pozwalają one na osiąganie znakomitych wyników, a Ty odczuwasz komfort i swobodę podczas użytkowania. Uczyń krok w stronę zwycięstwa, wybierając buty marki Asics.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 17
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel