KEDS WYJĄTKOWE TRAMPKI

W przypadku marki Keds, życzenie 100 lat działalności już się sprawdziło. Istnieje ona bowiem od 1916 roku i ciągle rozwija się, poszerzając swoją działalność. Wraz z nadchodzącym nowym sezonem, buty Keds ponownie pojawiły się w naszej ofercie. Ta amerykańska marka z pewnością spełni oczekiwania wielu z nas.

Używając określenia "sneakers" dla tych butów nie mamy na myśli słodkiego batonika. Obuwie Keds zapoczątkowało to określenie w branży butów sportowych. Te smukłe, subtelne, o wielu barwach trampki pozwolą na całodniowe szaleństwo. Chodząc w butach Keds będziesz ponad całym zgiełkiem i hałasem miejskiego zawirowania. Jeśli masz szczęście być inny niż wszyscy, nie zmieniaj się w to samo. Bądź indywidualistą!

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 1
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel