COLUMBIA STWORZONE DLA BEZDROŻY

Columbia to amerykańska marka, która została założona w 1938 roku przez niemieckich emigrantów. Produkuje ona obuwie oraz odzież outdoorową i ekwipunek turystyczny. Columbię tworzą osoby z zamiłowaniem do podróży i sportu. Asortyment jest projektowany oraz wytwarzany z wielką pasją, która poparta jest doświadczeniem i profesjonalizmem. W ciągu ponad 70 lat poszerzała swoją ofertę, aby dotrzeć do potrzeb jak największej liczby osób i ich zapotrzebowań.

Obecnie marka Columbia znana jest z produkcji artykułów turystycznych, narciarskich i outdoorowych. Jako pierwsza wprowadziła technologie np. wodoodporne materiały czy funkcję odprowadzania wilgoci zapewniającą wentylację, bez których nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie życia w dzisiejszych czasach. Idź z duchem czasu i nie zwalniaj tempa - buty Columbia z pewnością dotrzymają Ci kroku.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 80
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel