EMEL KAŻDY BUT JEST WYJĄTKOWY

Emel to producent obuwia, który na rodzimym rynku funkcjonuje z powodzeniem od przeszło 20 lat. Jego specjalizacja to buty dziecięce, które tworzone są z pasją i fantazją. Każdy bucik dziecięcy sygnowany logo Emel to najwyższa jakość wykonania, którą gwarantuje ręczne wykonanie. Z uwagi na delikatność skór używanych do produkcji obuwia dla dzieci, producent zrezygnował z wykorzystania maszyn, które nie "potrafią" właściwie ocenić naprężeń skór. Do wyrobu swoich butów skórzanych, Emel nie używa chromu, który może mieć własności kancerogenne.

Buty dziecięce marki Emel to połączenie komfortu użytkowania z oryginalnym stylem, przy czym największy nacisk producent stawia na wygodę. A ta pochodzi z połączenia miękkich skór ze specjalnie projektowanymi i profilowanymi podeszwami. Design butów Emel jest przemyślany i dopasowany do różnych okazji i wieku dziecka, a kolorystyka i wzornictwo sprawiają, że nie można od nich oderwać oczu. Nic więc dziwnego, że marka Emel podbiła dziecięce serca.

Co ciekawe, zanim buty Emel trafią na rynek, zostają przekazane w ręce najważniejszych testerów, czyli wybraną grupę dzieci. Później produkt trafia do Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie, gdzie bada się jego jakość.

Firma została doceniona przez klientów, zdobywając szereg nagród i wyróżnień na targach, prestiżowych konkursach i plebiscytach. Może się również pochwalić certyfikatami, które podkreślają bezpieczeństwo wyrobów oraz ich ponadstandardową jakość.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 88
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel