Wymiana, zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 100 dni bez podania przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji np. pocztą elektroniczną na adres sklep@mivo.pl
Wzór odstąpienia od umowy:

– Adresat: Mivo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Celtic Park Piaseczno, Kineskopowa 1, Hala D 05-500 Piaseczno
– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*):
– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)
– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)
– Adres konsumenta(-ów)
– Numer konta
– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
– Data
(*) Niepotrzebne skreślić

Mogą też Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego TUTAJ.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (nie większe niż koszt 9 zł poniesiony podczas dostarczenia rzeczy, oraz nie ponosimy kosztu odesłania towaru) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat związanych ze zwrotem płatności.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jednocześnie informujemy, że będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Bardzo prosimy o nieoklejanie bezpośrednio pudełek taśmą bądź etykietami zwrotnymi.

Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienie od umowy znajdują się w REGULAMINIE.

Rzetelne Reklamacje

W przypadku stwierdzenia problemów z zakupionym obuwiem przysługuje Państwu 2 letni (24 miesiące) okres w jakim mogą Państwo zareklamować produkt. Aby tego dokonać należy dostarczyć do nas produkt wraz z formularzem reklamacyjnym dostępnym TUTAJ.


Szybkie Wymiany

Jeśli nie trafiłeś z rozmiarem lub chcesz wymienić na inny model po prostu odeślij zakupiony produkt do nas! Na dokonanie wymiany masz 100 dni. Do paczki prosimy dołączyć również formularz wymiany dostępny TUTAJ.

Jednocześnie informujemy, że będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Skonstatuj się z nami jeśli chcesz, aby obuwie na wymianę zostało dla Ciebie zarezerwowane.W razie pytań wszelkich szczegółowych informacji udzielą Państwu nasi pracownicy - zachęcamy do kontaktu.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel