wstecz
Nowości
2018-01-15

Szkolenie z marki GEOX w MIVO

Nowy Rok - nowe szkolenia. Wraz z nadejściem roku 2018 nieuchronnie zbliżamy się do kolekcji wiosenno-letnich. W związku z tym przedstawiciele różnych firm, których produkty posiadamy w naszej ofercie, odwiedzają nas, by zaprezentować nowe kolekcje i przybliżyć zawarte w nich technologie. Dziś streścimy Wam przebieg szkolenia włoskiej marki Geox. Gotowi? Zaczynamy!

Marka Geox zasłynęła z innowacyjnej, oddychającej podeszwy, która dba o nasze poczucie komfortu. System Respira naprawdę się sprawdza, ale jak się okazało, powstały także kolejne jego odsłony, z którymi się dogłębnie zapoznaliśmy.

Podział na technologie Geox jest uzależniony od tego, jaki tryb życia prowadzimy i czego oczekujemy. Drugi filar to ULTRA BREATHABILITY. Zostały nam zaprezentowane części, które składają się na jego efektywne działanie. Wprawdzie w podeszwie znajdują się duże otwory i mogą pojawić się w związku z tym pytania typu: czy nic nie dostanie się do środka podczas użytkowania? Otóż nie - dodatkowa poliestrowa warstwa chroni stopy przed ostrymi przedmiotami, jednocześnie pozwalając na odprowadzanie nadmiaru ciepła poprzez membranę, która jest umieszczona nad nią.

Powyżej opisany system jest widoczny np. w modelu Nebula. Specjalnej konstrukcji podeszwa składa się z otworów z mikroporowatą membraną. Dodatkowo pianka poliuretanowa o bardzo dobrej gęstości zapewnia optymalną amortyzację w szczególności odczuwalną przez osoby, które ważą powyżej 80 kg.

Dodatkowe urządzenie przybliżyło nam wyobrażenie działania przepuszczalności powietrza przy jednoczesnym nacisku wody od drugiej strony. Mikroporowaty materiał "wypuszcza" pot w postaci pary wodnej, ale woda nie dostaje się do środka, ponieważ jej cząstki są za duże na przedostanie się przez membranę. Zapewnia to przyjemne uczucie ciepła przy jednoczesnej wymianie powietrza.

Wiele modeli butów obejrzeliśmy w niecodziennej sytuacji, ponieważ były one przekrojne na pół. Dzięki temu mogliśmy zapoznać się z ich warstwami, które składają się na zgraną całość wraz z uwzględnieniem wodoodpornych membran.

Dla najmłodszsych przygotowano bardzo efektowne modele z wbudowanymi w podeszwę światełkami LED. Buty świecą w kilku kombinacjach kolorystycznych, co daje niesamowity efekt. Od teraz Twoje dziecko może się cieszyć każdym postawionym krokiem ;)

Zawsze chętnie uczestniczymy w szkoleniach. Zgłębiamy naszą wiedzę, poznając nowe kolekcje i technologie, które później Wam prezentujemy, zawsze służąc dobrą radą i informacją.

Wasze komentarze
Podziel się
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel