wstecz
Nowości
2019-05-30

Nowa kolekcja marki Hunter

Wiosna w pełni, lecz pogoda nie zawsze nam dopisuje. Warto być przygotowanym na nagłe zmiany warunków atmosferycznych i mieć w zanadrzu przynajmniej jedną parę praktycznych, modnych, kolorowych kaloszy ;) Z pomocą przychodzi nam kultowa marka Hunter oraz nowości, które właśnie zawitały do naszego sklepu.

Marka Hunter zyskała już status kultowej – chyba wszyscy doskonale znają kolorowe kalosze, będące interesującym elementem stylizacji podczas deszczu i nie tylko ;) Firma powstała w 1856. Założył ją Henry Lee Norris wraz ze swoim przyjacielem Spencerem Thomasem Parmelee w Glasgow. Od samego początku marka działała w myśl zasady odkrywania czegoś zupełnie nowego i unikatowego. Projektanci przecierali nieodkryte szlaki, w poszukiwaniu idealnej kombinacji prostoty i innowacji. Obuwie, które tworzyli, cechowała wysoka odporność, trwałość i jakość wykonania. W miarę rozwoju firmy, który następował w bardzo szybkim tempie, powstawały produkty coraz bardziej eleganckie i stylowe. Niezwykłym wyróżnieniem było nadanie marce miana oficjalnego dostawcy Dworu Królewskiego Anglii.

W 2013 roku dyrektorem kreatywnym firmy został Alasdhair Willis, wtedy też wprowadzono 2 nowe kategorie dla marki: są to Hunter Original oraz Hunter Field. Pierwsza z nich została zaprezentowana podczas London Fashion Week, wraz z najnowszą kolekcją obuwia, odzieży i akcesoriów. Hunter Field z kolei, to kolekcja bardziej praktyczna, outdoroowa, sprawdzająca się w warunkach miejskich i terenowych.

Kalosze Hunter wykonane są z gumy naturalnej (latex rubber), która zapewnia komfort i ochronę przed wilgocią, jest elastyczna i wodoodporna. Guma używana do produkcji Hunterów pochodzi z upraw znajdujących się w Indonezji, Tajlandii i Wietnamie. Plantacje te dostarczają gumę najwyższej jakości i spełniają wszelkie standardy dotyczące ochrony środowiska, praw pracowników oraz lokalnych mieszkańców.

Hunter przykłada szczególną wagę do sposobu produkcji kaloszy. Nie jest tajemnicą, że pewna część materiałów wykorzystywanych przy ich wytwarzaniu jest pochodzenia zwierzęcego. Należy do nich np. skóra, puch oraz wełna. Z tego powodu firma posiada niezwykle restrykcyjną politykę odnośnie traktowania zwierząt i wymaga ścisłego przestrzegania jej przez wszystkich swoich dostawców.

Nasza kolekcja kaloszy Hunter w tym sezonie jest jak zwykle kolorowa, różnorodna i przeznaczona dla wszystkich – dla dorosłych oraz dzieci. Różnorodne fasony i barwy naszych modeli mogą stanowić nie lada problem przed dokonaniem ostatecznego wyboru ;) Wysokie, krótkie, średnie, jaskrawe, pastelowe, ciemne, jasne – czy masz już swój wymarzony model? :)

Cała kolekcja marki Hunter znajduje się tutaj :)

Wasze komentarze
Podziel się
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel