wstecz
Nowości
2020-03-19

Modna kwarantanna!

Modna kwarantanna

Co robić, kiedy nie możesz wyjść?
Na pewno u każdego w życiu zdarzały się sytuacje, kiedy byliście przez przypadek odizolowani na kilka minut lub godzin od otoczenia. Ktoś nie mógł wyjść z domu, bo partner zabrał klucze, winda nagle zdecydowała się zrobić sobie przerwę na półpiętrze lub spędzaliście tak cenny czas będąc zamkniętym w publicznej toalecie, bo zamek się zaciął. To są takie momenty w życiu, które zdarzają się, ale bardzo rzadko. Obecnie jednak wszyscy mamy sytuację, która wymaga od nas dostosowania się do izolacji i niekontaktowania się między sobą osobiście, przez co musimy pozostać w swoich domach na czas kwarantanny. W wyniku takich okoliczności musimy zadać sobie kilka pytań: CO BĘDZIEMY ROBIĆ W DOMU i GDZIE KUPOWAĆ BUTY? Wiosna coraz szybciej przebija się na ulicy miasta, popychając nas do zmiany odzieżowego wizerunku.

Pomysły

Najpierw wpadniecie na najprostsze pomysły typu posprzątanie mieszkania, wypranie odzieży, przygotowanie czegoś smacznego (opcja dla tych, którzy zdążyli zgromadzić zapasy) czy nadrobienie niemałych zaległości na Netflix. Później przejdziecie na następny poziom trudności - tam ułożycie alfabetycznie książki, później przejdziecie do układania butów po nazwach marek, zaczniecie pielęgnować buty, przygotowując je do długo oczekiwanego wyjścia z domu. Zaczniecie robić domowy środek antybakteryjny z wódki lub maskę ochronną z rzeczy, które tylko wpadną w ręce. Na tym etapie może już trochę zabraknąć nam rozrywki i co wtedy? Sportowcy spróbują odtworzyć przybliżone warunki środowiska sportowego: tak łyżwiarze i hokeiści dokładnie zaczną pocierać parkiet olejem, aby ślizgał się i można było na nim by ćwiczyć, a tenisiści zorganizują mecz na patelniach, jako piłkę wykorzystując kotlet schabowy. Z pewnością każdy umysł sportowy nie pozostanie bezczynny. Jeżeli chodzi o kobiety, to na pewno wszystko z szafy będzie przymierzone i to niejeden raz. Warto już przecież planować looki, kiedy kwarantanna minie ;) Imprezowicze także nie muszą rezygnować z tańców i muzyki: jeżeli posiadasz balkon, to warto na ten czas przenieść na niego DJ-ską konsolę. Na pewno sąsiedzi zachęceni muzyką, wyjdą na balkony i oddadzą się chwili zapomnienia, nie myśląc chociaż przez chwilę o obecnej, groźnej sytuacji dla wszystkich. Uwaga: śpiew czy granie na rozmaitych instrumentach dozwolone!

Zakupy w sieci

Jak kupować buty przez internet?
Prędzej czy później jednak wszystko się znudzi - czytanie książek i gazet, oglądanie telewizji, seriali czy wiadomości z kolejnymi niepocieszającymi nas statystykami. Wtedy nasz wzrok skierujemy na monitor, a rękę na myszkę. Zakupy online to prawdziwy shopping, ale bez wychodzenia z domu. Pełne półki, szeroki wybór asortymentu bez tłumu i kolejek – liczysz się tylko Ty. Możesz godzinami „chodzić” pomiędzy regałami z obuwiem, odzieżą, meblami czy akcesoriami. Mivo.pl dostosowało się specjalnie dla Ciebie. Na ten okres czasowej izolacji wiemy, jak zrobić tak, żeby Twoje dni w domu różniły się od poprzednich. Codziennie przedstawiamy nowe promocyjne produkty, a ogromny i rozmaity asortyment nie pozwoli Ci się znudzić. Naśladujemy ostatnie trendy, łapiemy modne tendencje i przewidujemy przyszłe. Działamy tak, aby po przymusowej kwarantannie wyjść z domu modnie, a przy tym z kasą ;)

Jak zamawiać buty przez internet?


Proces zamówienia wymarzonej pary obuwia jest bardzo prosty i szybki. Postępuj zgodnie z instrukcją podaną poniżej:
1. wejdź na stronę mivo.pl;
2. rozejrzyj się tam, ‘pospaceruj’ po różnych kategoriach;
3. wybierz swoje ulubione modele i naciśnij przycisk Zamów;
4. poczekaj na kuriera albo osobiście odbierz paczkę w najbliższym punkcie Inpost;
5. załóż je i realizuj w nich swoje marzenia.

Wasze komentarze
Podziel się
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel